fdc

شرکت FDC کار خود را در سال 1991 با تولید قطعات خاص فولادی در کره جنوبی آغاز کرد. اواخر دهه 1990 این شرکت تصمیم به تولید برخی از تجهیزات ایمنی مهم صنایع بزرگ از جمله راپچر دیسک گرفت. FDC در سال 2002 تولید انواع سیستم‌های محافظت نیتروژنی را به محصولات خود اضافه کرد.

محصولات FDC در کدام کشور تولید می‌شوند؟

تمام محصولات FDC در سایت این شرکت در کشور کره جنوبی تولید می‌شوند.

محصولات FDC

محصولات FDC در حوزه ایمنی مخازن و خطوط لوله شامل موارد زیر هستند:

راپچر دیسک (Rupture Disc)

پنل انفجاری (Explosion Panel)

سیستم محافظت نیتروژنی (N2 Blanketing System)

محصولات FDC

کاربرد محصولات FDC

مخازن نگهداری و خطوط لوله انتقال مواد شیمیایی در شرایط مختلف خود دچار تغییرات فشار داخلی می‌شوند. افزایش یا کاهش بیش از حد فشار در هر زمانی می‌تواند موجب تخریب این تاسیسات و آسیب جدی به سایر قسمت‌های یک واحد صنعتی شود. برای جلوگیری از چنین خطراتی، تجهیزات مهار فشار FDC می‌توانند نقشی حیاتی ایفا کنند.

گواهینامه‌های FDC

این شرکت با تکیه بر دانش فنی خود در سال‌های اخیر موفق به فروش گسترده محصولات و همچنین کسب گواهینامه‌های معتبر بسیاری در زمینه تولید انواع تجهیزات ایمنی صنعتی شده است. این گواهینامه‌ها عبارتند از:

وندورلیست‌های ثبت شده FDC

وندورلیست‌های خارجی:

وندورلیست‌های ایرانی:

وندور لیست

شرکت دامون نماینده رسمی FDC در ایران

شرکت دامون از سال 1393 نمایندگی رسمی این شرکت را در ایران در اختیار داشته و توانسته است در پروژه‌های بزرگی مانند توسعه فازهای 15 و 16 پارس جنوبی و میدان نفتی آزادگان جنوبی مشارکت داشته باشد. دامون افتخار تامین تجهیزات ایمنی FDC برای شرکت‌های متنوعی در حوزه دارویی، غذایی، نفتی، پالایشی و پتروشیمی را داشته است. برای مشاهده لیست این شرکت‌ها به صفحه مشتریان دامون مراجعه نمایید.