sewon

شرکت SEWON Q&TECH در سال 1976 در کره جنوبی تأسیس شد و کار خود را با تأمین ماشین آلات صنایع کشتی‌سازی آغاز کرد. این شرکت در سال 1988 با تولید شیرآلات تخلیه خلأ و فشار، دریچه‌ اطمینان اضطراری و دریچه اندازه‌گیری کار خود را توسعه بخشید. با شروع سال 1990 شرکت SEWON تولید انواع شعله‌گیر را آغاز نموده و ظرفیت تولید و فعالیت‌های صادرات و واردات خود را توسعه بخشید.

محصولات SEWON در کدام کشور تولید می‌شوند؟

تمام محصولات SEWON در سایت این شرکت در کشور کره جنوبی تولید می‌شوند.

محصولات SEWON

محصولات SEWON در حوزه ایمنی مخازن و خطوط لوله شامل موارد زیر هستند:

شعله گیر - شیر تنفسی – رگولاتور گاز نیتروژن – دریچه اضطراری

کاربرد محصولات SEWON

صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، غذایی و مواد شیمیایی از مخازن و خطوط لوله در واحدهای تولیدی خود استفاده می‌کنند. این مخازن و خطوط لوله در شرایط مختلف تخت فشارهای متفاوت قرار می‌گیرند. این موضوع سطحی از خطر انفجار، آتش سوزی و تخریب را برای صنایع مذکور ایجاد می‌کند. محصولات SEWON و راه‌حل‌های ارائه شده توسط این شرکت، می‌تواند نقش موثری در کاهش و مدیریت این خطرات فراهم آورد.

کاتالوگ محصولات SEWON

برای دانلود کاتالوگ محصولات SEWON کلیک کنید.

گواهینامه‌های SEWON

این شرکت تا به امروز موفق به کسب گواهینامه‌های بسیاری مانند ISO 9002، ISO 9001:2000، ISO 14001، 94/9/EC و ISO45001 شده است.

مشتریان و وندورلیست‌های ثبت شده SEWON

مشتریان SEWON:

وندورلیست‌های ثبت شده:

دامون تامین کننده شعله گیر – شیر تنفسی

شرکت دامون نماینده رسمی SEWON در ایران

شرکت دامون از سال 1396 نمایندگی رسمی این شرکت را در ایران در اختیار داشته و توانسته است محصولات SEWON را برای مجموعه‌های صنعتی بزرگی همچون شرکت هوایار، پالایشگاه اصفهان، پتروشیمی پلی‌نار، ماشین سازی اراک و شرکت کسراوند ارائه نماید. برای مشاهده لیست این شرکت‌ها به صفحه مشتریان دامون مراجعه نمایید.