دامون

شرکت مهندسی طرح و ساخت دامون

دامون در سال 1392 توسط جمعی از فعالین جوان صنعتی تاسیس گردید. هدف دامون از همان ابتدا خلق ارزش­های جدید در فضای مهندسی ایران بود. با توجه به تخصص­ موسسین و کارمندان، دامون کار خود را در سه خط کسب و کار شروع کرد که یکی از آن­ها تامین تجهیزات نفت و گاز بود.

مشارکت دامون در پروژه­‌های نفت و گاز از ابتدای تاسیس روز به روز بیشتر شده است. دامون در طی این سال­ها موفق شده است تجهیزاتی به صنعت نفت و گاز تزریق کند که بعضا گره پروژه­‌های بزرگی مانند آزادگان جنوب را باز کرده‌­اند. دغدغه­ ما در تجهیزات نفت و گاز دامون همواره رفع موانع تولید در این بخش بوده است. دامون امیدوار است در ادامه­ راه بتواند کماکان به تولید در صنعت بزرگ نفت و گاز کمک کند.

تماس با ما

ارزش­ها

صداقت: همیشه و در هر شرایطی صداقت به خرج می‌دهیم.

یادگیری: یادگیری جزو سبک زندگی ما در دامون است.

بلند پروازی: اهدافی بزرگ و متعالی را در ذهن خود پرورش می­‌دهیم.

مثبت اندیشی: در مواجهه با مسائل همیشه به نکات مثبت آن توجه ویژه‌­ای می کنیم.

خلاقیت: باور داریم خلاقیت باید در متن یک شرکت پیشرو باشد.

ماموریت

تامین بهترین قطعات در حوزه­ نفت و گاز

چشم ­انداز

تبدیل شدن به یکی از بزرگ­ترین تامین کنندگان صنعت نفت و گاز مخصوصا در حوزه ایمنی

چرا دامون؟

تعهد ما در دامون باعث شده است ما در انتخاب نمایندگی‌­ها حساس باشیم و به همین دلیل دامون نمایندگی­‌هایی را قبول کرده است که قطعات­ آن­ها همیشه در دسترس باشند. این موضوع باعث شده است شرکت­‌ها و پالایشگاه­‌ها خرید از دامون را ترجیح دهند زیرا اطمینان دارند که همیشه پشتیبانی خواهند شد.

ضمنا دامون تیم فروش خود را نیز از بهترین‌­های این صنعت انتخاب کرده است. تیم دامون دید بسیار خوبی نسبت به قطعاتی که مشتریان در خواست می­‌کنند دارد و به همین علت می­تواند کمک بیشتری به مشتریان کند.

نمایندگی­‌ها

sewon شرکت SEWON در سال 1976 تاسیس شد. تجهیزات این شرکت در ابتدای کار بیشتر در ساخت انواع کشتی استفاده می­‌شد. با گسترش این شرکت، SEWON ساخت تجهیزات ایمنی را در سال 1980 شروع کرد و از آن زمان تاکنون به یکی از مطرح ­ترین تولید کنندگان این صنعت در کره­ جنوبی تبدیل شده است.

rezontechشرکت REZONTECH در بیش از 16 سال فعالیت خود موفق شده است خود را به عنوان یکی از مهره­ های اصلی تجهیزات تشخیص شعله و ایمنی مطرح کند. این شرکت در سال 2018 تقدیرنامه‌ای از وزیر سلامت عمومی کره جنوبی دریافت کرد که نشان از پیشرفت روزافزون این شرکت دارد.

fdc شرکت FDC کره از سال 1991 به طور تخصصی کار خود را با طراحی راپچر دیسک آغاز کرده است و در طی این 29 سال، افتخارات زیادی کسب کرده است که یکی از آن‌ها کسب جایزه­ شرکت برتر در حوزه‌­ ثبت اختراع در سال 2010 بوده است. FDC طی این سال­‌ها در مهم‌­ترین وندور لیست­‌های خارجی به ثبت رسیده و با قدرت به کار خود ادامه می­‌دهد.

وندور لیست‌­های ثبت شده

دامون در وندور لیست اغلب صنایع بزرگ و معتبر کشور به ثبت رسیده است.

وندورلیست های ثبت شده دامون

دامون محصولات متنوعی را در حوزه ایمنی مخازن و خطوط لوله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، شیمیایی و غذایی عرضه می‌کند. راپچر دیسک، شیر تنفسی و شعله گیر از جمله این تجهیزات هستند.
لیست کامل را در صفحه محصولات مشاهده کنید.

مشتریان

دامون در طول فعالیت خود به بیش از 2600 مشتری صنعتی خدمات رسانی کرده است. تعهد ما به بهبود تجربه­ی مشتریان دلیل محکمی برای اعتماد صنعتگران به ما بوده است.

لیست شرکت­ها و موسساتی که به تجهیزات نفت و گاز دامون اعتماد کردند را می‌توانید در صفحه مشتریان ببینید.